Oppdatert: informasjon og oversikter
Intervju med juryen
Alle intervjuer med juryen foregår i Harmoniesalen. Hver kategori har sin egen jurylounge i salen og Ungdomsbedriftene besøker juryen på sine lounger.
Det er viktig at alle Ungdomsbedrifter gjør seg kjent med intervjuoversikten og vet når de skal møte hvilken jury. Se oversikt under.
Følgende kategorier skal ha intervju med juryen:
- Gunnar Knudsen prisen - Beste innovasjon
- Samfunnsbyggerprisen
- Beste samarbeid med næringslivet
- Beste yrkesfaglige Ungdomsbedrift
- Best in business
- Beste HR-bedrift
- Beste Ungdomsbedrift
- Beste salgsteam
Intervjuoversikt
Sjekk over og noter hvilke tider din bedrift har intervju. Gjør deg kjent med hvor du finner juryloungen og møt opp 5 minutter før intervjutiden.
Kategorier som juryeres i forkant, kun på innlevere bidrag:
- Beste markedsføring
- Beste forretningsplan/modell
- Beste reklamefilm
Deltakere i Beste ungdomsbedrift
I bildet under ser dere oversikt over ungdomsbedriftene som deltar i kategorien på mesterskapsdagen 20.mars.

Presentasjonsrekkefølge i Beste Ungdomsbedrift
Deltakerne i Beste Ungdomsbedrift skal pitche på scenen i storsalen. Alle Ungdomsbedriftene som er med i hver fargegruppe skal se på pitchene, selv om de ikke deltar i kategorien.
Vi har PC med presentasjonsfilen deres på, så dere trenger ikke ha med det selv. Dere får håndholdte mikrofoner og en konferanseklikker, så dere styrer bildene selv fra scenen.
Pitch til Beste ungdomsbedrift kan du laste opp i skjema under oversikten. Frist for innlevering er 06.mars.

Oversikt over salgsbord og tidspunkter for Beste salgsteam
Deltakerne i Beste salgsteam får tildelt et bord i salgsområdet en gitt tid. Her skal dere selge produktene deres og få besøk av juryen. Juryen i Beste salgsteam har ikke en egen lounge, men skal besøke dere på slagsområdet. Gjør dere kjent med oversikten for å se når hvor dere har salgsbord.
Utstillingsoversikt
Utstilingsområdet er i foajeen på Hjertnes kulturhus. Alle ungdomsbedrifter som har huket av for at de ønsker utstillingsplass i påmeldingsskjemaet har fått tildelt et bord. Det at dere følger nummeret i utstillingsoversikten, for hvert bord har en QR-kode som fører til en presentasjon av bedriften på vår nettside.
